Allan Skov Eskebjerg

Gazelle medarbejder

Tlf.: 8794 7614

Mobil: 2183 4915

Mail: allan.skov.eskebjerg@skanderborg.dk

Eva Sherson

 

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4935

Mail: eva.sherson@odder.dk

 

 

 

Britta Simonsen

Gazelle medarbejder

Mobil: 5162 5088

Mail: britta.simonsen@skanderborg.dk

Birgit Petersen

Fagprotektor/UU-vejleder

Tlf.: 8794 7602

Mobil: 2183 4918

Mail: birgit.petersen@skanderborg.dk

Heidi Lykke Andersen

UU-vejleder og STU

Telefon: 87947608

Mobil:21834936

Mail: heidi.lykke.andersen@skanderborg.dk

 

 

Helle Nielsen

UU-Vejleder og STU

Tlf.: 8794 7610

Mobil: 2452 9016

Mail: helle.nielsen@skanderborg.dk

Iben Bak Larsen

UU-Vejleder

Mobil: 2452 9056

Mail: iben.bak.larsen@skanderborg.dk

Ivan Munch Pedersen

UU-Vejleder

Tlf.: 8794 7604

Mobil: 2183 4924

Mail: ivan.pedersen@skanderborg.dk  

Jørgen Danielsen

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4927

Mail: joergen.danielsen@skanderborg.dk

Karin Pedersen

UU-Vejleder

Tlf.: 8794 7605

Mobil: 2183 4929

Mail: karin.pedersen@skanderborg.dk

Karsten S. Pedersen

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4928

Mail: karsten.s.pedersen@skanderborg.dk   

Lis Andreasen

UU-Vejleder, EGU og STU

Tlf.: 8794 7606

Mobil: 2183 4931

Mail: lis.andreasen@skanderborg.dk

Gitte Soelberg

UU-Vejleder 

Tlf.: 8780 3545

Mobil: 2183 4922

Mail: gitte.soelberg@Odder.dk

Lise Bruus

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4933

Mail: lise_bruus.christensen@odder.dk

 

 

Marete Hollænder

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4934

Mail: marete.hollaender@skanderborg.dk

Michael Møller

Projektleder

Tlf: 8794 7677

Mobil: 2183 4943

Michael.moller@skanderborg.dk

Martin K. Jakobsen

UU-Vejleder

Tlf.: 8794 7620

Mobil: 2452 9013

Mail: martin.kaack.jakobsen@skanderborg.dk

Sarah Skjøttgaard

BARSEL

Vikar Jane Hedegaard, e-mail: jane.hedegaard1@skanderborg.dk 

Sekretær

Tlf.: 8794 7601

Mobil: 2183 4939

Mail: Sarah.skjottgaard@skanderborg.dk

Simon B. Kristensen

Fagprotektor/UU-vejleder

Tlf.: 8794 7607

Mobil: 2183 4938

Mail: simon.b.kristensen2@skanderborg.dk

Susie Østergaard

UU-vejleder

Mobil: 2183 4923

Mail: susie.oestergaard@skanderborg.dk

Thomas Sand Skipper

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4916

Mail: Thomas.skipper@skanderborg.dk

Tina Plejdrup

UU-Vejleder

Mobil: 2183 4919

Mail: tina.plejdrup@odder.dk

vidste du?

UU-OS står for Ungdommens Uddannelsesvejledning Odder Skanderborg.

Det er os, du møder

Karsten S. Pedersen